Google Street View – Twoja firma w Google Street View

Technologia Street View to miliony panoramicznych zdjęć połączonych ze sobą, po to byś mógł bez wychodzenia z domu odwiedzać miejsca na całym świecie. A co byś powiedział na możliwość wprowadzenia tej technologii w Twojej firmie? Już teraz jest to możliwe! Dzięki wirtualnym spacerom Google Twoim klienci mają możliwość odwiedzenia Twojej firmy bez wychodzenia z domu!

Co to jest Wirtualny Spacer Google?

Wirtualny Spacer to nic innego jak wirtualna wycieczka po Twojej firmie. Stworzony ze zdjęć panoramicznych, które umieszczane są na wizytówce Google, ale nie tylko – możemy je umieścić zarówno na stronie www jak i w social mediach. Dzięki niemu Twoi klienci maja możliwość wejścia do Twojej firmy, zobaczenia wnętrza lokalu, produktów – niemal poczucia atmosfery panującej w Twoim biznesie!

Jak myślisz, jaką restaurację wybiorą klienci? Taką, która na swoich profilach nie ma zdjęć, czy taką, którą mają możliwość dokładnie zobaczyć?

Odpowiedź jest prosta – ludzie wybierają oczami i zawsze stawiają na sprawdzone rzeczy.

A nie ma lepszego sposobu na zaprezentowanie swojego biznesu niż wirtualne wejście do jego wnętrza. Wirtualny spacer oferuje możliwość obrócenia każdego zdjęcia tak, by klient dokładnie zobaczył co jest wokół niego.

Mamy możliwość przekształcenia Twojego wirtualnego spaceru w film 360! Więcej informacji: https://jospos.pl/…

Oczywiście to Ty wybierasz, co chcesz pokazać!

Dlaczego warto?

  • Wysokiej jakości materiał – nasze zdjęcia wykonujemy lustrzankami w technologii HDR, przez co wykonane fotografie są naprawdę wysokiej jakości
  • Ciekawa forma reklamy Twojej firmy – wirtualny spacer to nowoczesna i interesująca reklama Twojego biznesu
  • Ruch na Twoim profilu – każde kliknięcie na kolejne zdjęcie wirtualnego spaceru generuje ruch – czyli bardzo pożądaną przez Google aktywność
  • Optymalizacja profilu – wysokiej jakości materiały są doceniane przez algorytmy Google, a co za tym idzie płynnie optymalizują Twój profil w wyszukiwarce
  • Możliwość wykorzystania zdjęć w social mediach i na Twojej stronie www
  • Z wykonanych zdjęć do wirtualnego spaceru tworzymy również „zwykłe” zdjęcia. Więcej informacji: https://jospos.pl/….
  • Jednorazowa opłata – Google nie pobiera dodatkowych opłat za wyświetlanie lub hosting, więc płacisz jednorazowo, a wirtualny spacer masz na stałe!

Co na to Google?

  1. 62% użytkowników preferuje wizytówki ze zdjęciami wnętrza sklepu
  2. Wizytówki ze zdjęciami i wirtualnym spacerem dwa razy częściej zwracają uwagę użytkowników
  3. Wizytówki zawierające zdjęcia i spacery w 29% przypadków zachęcają klientów do zakupu.

 

Źródło: https://www.google.pl/intl/pl/streetview/business/

Rekomendowany Fotograf Google!

Jestem rekomendowanym fotografem Google – oznacza to, ze wszystkie zdjęcia oraz działania na profilu Google wykonuję zgodnie ze standardami oraz Warunkami Korzystania Usług Google. Gwarantuje to najwyższą jakość usług!

Do tej pory wykonałem ponad 1700 wirtualnych spacerów, zapraszam do zapoznania się z częścią z nich w moim portfolio: www.jospos.pl/portfolio