Opinie Google w formacie png, gif i wideo

Jak już pewnie wszyscy wiemy, jednym z najważniejszych elementów zarówno na wizytówce Google jak i w Social Mediach są opinie. Dlaczego? Ocenione przez poprzednich użytkowników firmy przyciągają większą ilość klientów – chętniej skorzystasz z usług firmy, której średnia to 4,5 niż tej bez opinii lub z kiepskimi recenzjami.

Zrecenzowane przez poprzednich użytkowników firmy są traktowane jako “sprawdzone” nie tylko przez potencjalnych klientów, ale również przez wyszukiwarkę Google. Większa ilość opinii – a w szczególności opinii ze zdjęciami i recenzją – znacznie wpływa na optymalizację Twojego profilu Google Moja Firma, a co za tym idzie poprawia Twoją pozycję w rankingu wyszukiwania.

W związku z tym przychodzimy do Ciebie z kolejnym świetnym rozwiązaniem, które pozwoli Ci pochwalić się recenzjami Twoich klientów! Z pomocą naszych usług przekształcimy Twoje opinie do formatu jpg, gif, png lub wideo byś mógł pochwalić się nimi w social mediach oraz na stronie internetowej!

Korzyści związane z opiniami w różnych formatach:

  • różnorodność formatów – oferujemy przekształcenie Twoich opinii do formatów: png, gif i wideo!
  • możliwość użycia ich na dowolnej platformie – na stronie internetowej, jako post na Facebooku, jako zdjęcie na Instagramie, film na TikToku, na Live na Facebooku, jako rolka na Instagramie – gdziekolwiek chcesz!
  • to Ty wybierasz, które opinie, chcesz udostępnić – budujesz swoją markę na podstawie pozytywnych opinii byłych klientów

Więcej opinii = większa wiarygodność i zaufanie do Twoich usług

Dowiedz się również w jaki sposób pozyskać więcej opinii od klientów: www.jospos.pl/QR

Jak to działa?

To bardzo proste!

Klikasz przycisk poniżej i kontaktujesz się z nami. My przekształcamy 5* opinie wraz z recenzjami do formatów jpg, gif i mp4 wideo i codziennie o 8:00 dostarczamy Ci mailowo gotowe materiały!