Plakat z kodem QR

Prowadzisz biznes i zastanawiasz się jak zachęcić swoich klientów do wystawiania opinii na wizytówce Google Moja Firma? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Poznaj plakat z kodem QR – idealne narzędzie do szybkiego i prostego zdobywania opinii dla Twojej firmy. Dzięki temu rozwiązaniu Twoi klienci mają możliwość pozostawienia opinii na Twoim profilu w zaledwie 5 sekund!

Dlaczego opinie są tak ważne?

Ocenione przez poprzednich użytkowników firmy przyciągają większą ilość klientów – chętniej skorzystasz z usług firmy, której średnia to 4,5 niż tej bez opinii lub z kiepskimi recenzjami. Zrecenzowane przez poprzednich użytkowników firmy są traktowane jako “sprawdzone” nie tylko przez potencjalnych klientów, ale również przez wyszukiwarkę Google. Większa ilość opinii – a w szczególności opinii ze zdjęciami i recenzją – znacznie wpływa na optymalizację Twojego profilu Google Moja Firma, a co za tym idzie poprawia Twoją pozycję w rankingu wyszukiwania.

Jak to działa?

  1. Udostępniamy Ci aż 10 szablonów Twojego plakatu – szatę graficzną wybierasz sam! Wybierz kolorystykę, która najbardziej pasuje do Twojej firmy i pokazuj go klientom przy każdej możliwej okazji!

  2. Oprócz plakatu dostaniesz od nas również sam kod QR, który możesz udostępniać w swoich materiałach reklamowych bądź ulotkach oraz krótki link do formularza opinii Twojego profilu w Google – możesz zastosować go w mailingu do klientów! W ten sposób Twoim klienci jednym kliknięciem mają możliwość zaopiniowania Twoich usług.

  3. Klienci po zeskanowaniu kodu QR znajdującego się na plakacie zostaną automatycznie przeniesieni do formularza opinii Twojej wizytówki Google i w 5 sekund wystawią opinię!

  4. Dodatkowo co poniedziałek dostaniesz od nas maila z informacją ile osób użyło QR kodu do wystawienia opinii – w ciągu 7 dni, miesiąca oraz od początku jego używania.
Plakat z kodem QR

Pamiętaj również by nie pozostawiać opinii bez odpowiedzi!

Podobnie jak z komplementami – jeśli mówimy komuś, że ładnie wygląda bylibyśmy zdziwieni nie słysząc nawet zwykłego dziękuję, prawda? Tak samo czują się Twoi klienci, gdy zostawisz ich opinię bez odpowiedzi. Odpowiadając na opinię nasi byli i potencjalni klienci widzą, że interesuje Cię ich zdanie i jesteś zaangażowany w to, co dzieje się w Twojej firmie. J

eśli ktoś poświęcił czas, by zrecenzować Twoje usługi to i Ty znajdź chwilkę, by mu za to podziękować. 

Sprawdź również jak możemy Ci pomóc w zautomatyzowaniu odpowiedzi na opinie Twoich klientów: www.jospos.pl/.

Dodatkowo z pomocą naszych usług przekształcimy Twoje opinie do formatu jpg, jpeg bądź png byś mógł pochwalić się nimi w social mediach oraz na stronie internetowej! Dowiedz się więcej na ten temat: www.jospos.pl/

Jak zachęcić klientów do ocenienia Twojej firmy?

Zawsze proś klientów o ocenienie Twojego produktu lub usługi! Możesz zrobić to bezpośrednio, a także za pomocą mailingu lub telefonu.

Organizuj konkursy na najciekawszą opinię – jeśli klienci będą wiedzieli, że dzięki pozostawieniu recenzji mogą wygrać produkt, usługę lub rabat ich motywacja do ocenienia Twojej firmy znacznie wzrośnie. Przykład: W restauracji po zakończonym posiłku kelner zawsze pyta „czy wszystko smakowało?” „czy wszystko było w porządku?” – po pozytywnej odpowiedzi możemy zaproponować: „dziś mamy promocję – czy zostawili już Państwo opinię naszym profilu w Google? Jeśli tak, rozdajemy darmowe lody!” I pokazujemy nasz kod QR, by klient mógł zrobić to w 5 sekund. Chyba nie ma osoby, która nie lubi lodów, a jeszcze darmowych? W ten sposób bardzo prosto zdobywamy cenne dla nas opinie, które przyciągną większą ilość nowych klientów!

Spraw, by dodawanie opinii stało się proste – dzięki naszemu plakatowi klient nie będzie musiał szukać Twojej firmy w Internecie – może ją znaleźć jednym kliknięciem za pomocą udostępnionego kodu QR.

Dobra rada!

Nie zostawiajmy kodów QR w ogólnodostępnych miejscach – np. na stolikach w restauracji. W przypadku dłuższego oczekiwania na posiłek możemy bardzo szybko otrzymać negatywną recenzję.

Pamiętaj, klient głodny – to klient zdenerwowany!

Więcej opinii = większa wiarygodność i zaufanie do Twoich usług!

I najważniejsze! Nie ponosisz absolutnie żadnych kosztów – plakat jest bezpłatny!