Synchronizuj Instagram z profilem firmy Google

Każdy z nas prowadząc firmę zmaga się z dużą ilością zajęć i problemów, które musi rozwiązać i niestety, ale dbanie o wizerunek naszego biznesu w Internecie schodzi na dalszy plan.

Z drugiej strony wiemy, jak ważne jest, by aktywności w social mediach i wizytówce Google były spójne i regularne, tak by nasze działania przynosiły jak najwięcej efektów.

Idealnym rozwiązaniem jest synchronizacja, która automatycznie, bez Twojego zaangażowania przeniesie treści z Instagrama na Twój profil Google Moja Firma.

Same korzyści!

Pierwszym i najważniejszym benefitem jest oszczędność czasu. Pomożemy Ci w pełni zająć się sprawami Twojej firmy bez zmartwień o to, że Twoja pozycja w wyszukiwarce Google spadnie.

Zadbasz o aktualność swojej wizytówki bez poświęcania swojego cennego czasu.

Jaki uzyskasz efekt? Zwiększysz aktywność na Twojej wizytówce Google co przełoży się na Twoją pozycję w wynikach wyszukiwania w przeglądarce. Pamiętaj, że Google nagradza użytkowników, którzy aktywnie i regularnie dbają o swój profil, a dzięki naszej synchronizacji osiągniesz efekt bez zaangażowania i tracenia czasu!

Oznacza to również, że więcej klientów dowie się o istnieniu Twojej firmy, co przełoży się na realny zysk dla Twojego biznesu.

Jak to działa?

Nasza oprogramowanie co godzinę sprawdza czy na Twoim Instagramie pojawiły się zdjęcia. Jeśli takie materiały multimedialne się pojawią, automatycznie zostaną dodane również na Twój profil Google Moja Firma – zdjęcia z Instagrama publikowane są w zakładce Zdjęcia na wizytówce Google. Uwaga! W niedługim czasie możliwa będzie również synchronizacja plików wideo! Jeśli jesteś zainteresowany synchronizacją Twojego profilu na Facebooku z wizytówką Google Moja Firma, kliknij tutaj: www.jospos.pl/SynchronizujFacebook Korzystanie z oprogramowania jest możliwe w formie miesięcznej subskrypcji. Materiały dodawane są automatycznie – bez względu na ilość zamieszczanych materiałów. Co to oznacza? Nieważne, czy dodajesz jedno zdjęcie tygodniowo, czy dziesięć – cena jest stała!