Zdjęcia z panoram

Prowadzisz biznes i chcesz w profesjonalny sposób zaprezentować swój lokal oraz pochwalić się nim w mediach społecznościowych?

Nic prostszego, oprócz działań z zakresu marketingu online świadczymy również usługi związane z profesjonalną fotografią.

Jeśli posiadasz nasz flagowy produkt – spacer Google Street View – czyli wirtualną wycieczkę po swojej firmie stworzoną ze zdjęć panoramicznych, a chciałabyś mieć również zdjęcia 2D, dzięki naszym usługom nie ma potrzeby umawiania kolejnej wizyty fotografa! Mamy możliwość „wydobycia” zdjęć statystycznych ze zrobionych wcześniej zdjęć panoramicznych potrzebnych do zrobienia wirtualnego spaceru!

Korzyści z posiadania zdjęć 2D z wirtualnego spaceru:

  • Zdjęcia przyciągają uwagę bardziej niż sam tekst
  • Zdjęcia opisują Twoją firmę – pierwsze wrażenie potencjalnych klientów jest nieodwracalne. Niska jakość, rozmyte zdjęcia, nieprofesjonalne ujęcia, to wszystko sprawi, że pierwsze wrażenie o Twojej firmie nie będzie najlepsze
  • Zdjęcia wysokiej rozdzielczości pomagają w optymalizacji twojej wizytówki
    w wyszukiwarce! Google nagradza użytkowników, którzy dbają o swój profil Google Moja Firma – jednym z kryteriów jest dodawanie wysokiej jakości materiałów multimedialnych
  • Brak konieczności wykonywania kolejnej sesji zdjęciowej – wszystkie zdjęcia statyczne pozyskiwane są z wykonywanego wcześniej wirtualnego spaceru
  • Wysoka rozdzielczość wykonywanych fotografii
  • Zdjęcia przekazywane są na własność – posiadasz prawo do nielimitowanego ich wykorzystania
  • Profesjonalna fotografia reklamowa, zawsze jest świetnym pomysłem, by zareklamować swój biznes. Jednak, jeśli prowadzisz firmę z zakresu hotelarstwa, aranżacji i projektowania wnętrz lub gastronomii taka forma reklamy jest dla Twojego lokalu koniecznością!

Dlaczego warto nam zaufać?

Każdy klient może liczyć na fotografie w dużej rozdzielczości wykonane w technologii HDR profesjonalną lustrzanką. Dodatkowo po sesji zdjęciowej zawsze dbamy o najwyższej jakości korektę kolorów oraz retusz fotografii.

Wykonane i udostępnione przez nas zdjęcia możesz wykorzystać w dowolny sposób! Na swojej stronie internetowej, social mediach, wizytówce Google bądź materiałach reklamowych, ponieważ zdjęcia przekazywane są na własność – posiadasz prawo do nielimitowanego ich wykorzystania.

Od zawsze wiadomo, że „ludzie jedzą oczami” – obrazy, grafiki i fotografie są elementem, które najbardziej przyciągają wzrok i odgrywają kluczową rolę w skutecznym marketingu – zwłaszcza w marketingu internetowym!