Automatyczne odpowiedzi na opinie Google

Pamiętaj by nie pozostawiać opinii bez odpowiedzi! Podobnie jak z komplementami – jeśli mówimy komuś, że ładnie wygląda bylibyśmy zdziwieni nie słysząc nawet zwykłego dziękuję, prawda? Tak samo czują się Twoi klienci, gdy zostawisz ich opinię bez odpowiedzi.

Odpowiadając na opinię nasi byli i potencjalni klienci widzą, że interesuje Cię ich zdanie i jesteś zaangażowany w to, co dzieje się w Twojej firmie. Jeśli ktoś poświęcił czas, by zrecenzować Twoje usługi to i Ty znajdź chwilkę, by mu za to podziękować. I w tym zakresie możemy Ci pomóc!

Dodatkowo z pomocą naszych usług przekształcimy Twoje opinie do formatu jpg, jpeg bądź png byś mógł pochwalić się nimi w social mediach oraz na stronie internetowej! Dowiedz się więcej na ten temat: www.jospos.pl/Opinie-w-formacie-png-gif-video

Opinie Google – dlaczego są tak ważne?

Ocenione przez poprzednich użytkowników firmy przyciągają większą ilość klientów – chętniej skorzystasz z usług firmy, której średnia to 4,5 niż tej bez opinii lub z kiepskimi recenzjami.

Zrecenzowane przez poprzednich użytkowników firmy są traktowane jako “sprawdzone” nie tylko przez potencjalnych klientów, ale również przez wyszukiwarkę Google.

Większa ilość opinii – a w szczególności opinii ze zdjęciami i recenzją – znacznie wpływa na optymalizację Twojego profilu Google Moja Firma, a co za tym idzie poprawia Twoją pozycję w rankingu wyszukiwania.

Sprawdź jak możemy Ci pomóc w pozyskaniu większej ilości opinii: www.jospos.pl/KODQR

Korzyści:

  • Zyskujesz czas, który musiałbyś poświęcić na odpowiedzi Twoim klientom na opinie
  • Nasze odpowiedzi zawierają słowa kluczowe, które pozytywnie wpływają na wyniki wyszukiwania w Google
  • Klient otrzymuje odpowiedź na opinię od razu – będzie miał świadomość, ze dbasz o swoich klientów i zależy Ci na ich opinii
  • Odpowiedzi na opinie generują ruch na twoim profilu – czyli bardzo pożądaną przez Google aktywność

Jak to działa?

Na początku współpracy wspólnie ustalamy dziesięć szablonów odpowiedzi na opinie dla Twoich klientów.

Każda odpowiedź zawiera również słowa kluczowe, które pomagają w optymalizacji Twojej wizytówki Google!

Nasze oprogramowanie co pół godziny sprawdza czy na Twoim profilu Google Moja Firma pojawiła się nowa opinia pięciogwiazdkowa.

Jeśli tak, klient automatycznie dostaje jedną losowo wybraną odpowiedź na napisaną recenzję!

Uwaga! Nasze oprogramowanie odpowiada tylko na pięciogwiazdkowe opinie! Dlaczego? Ponieważ opinie z oceną niższą niż pięć gwiazdek oznacza, że klient ma jakieś uwagi co do usługi, sugerujemy więc, by właściciel firmy osobiście odniósł się do ewentualnych zarzutów.